Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Ankelstøvler Vero Vero Ankelstøvler Moda Vmsally Black Ankelstøvler Vmsally Black Moda Vmsally Moda Black Vero pCqARBordeaux Office Office Støvletter Alexia Bordeaux Bordeaux Alexia Støvletter Office Alexia Støvletter Bordeaux Office Støvletter Alexia 1HqHA0WPwVegan Esprit Coco Black Esprit Ankelstøvler Coco xq0nPz5wtPlateaustøvletter Black Black Rosalie Won Rosalie Hundred Rosalie Hundred Won Hundred Won Plateaustøvletter BI7qx5aNike Af Rygsække black 1 Bronze Sportswear Backpack MutedHøjhælede Di Nero Støvletter Støvletter Støvletter Højhælede Bianca Bianca Højhælede Di Di Di Bianca Nero Højhælede Bianca Nero qtSFffBlack Bennett Emily Højhælede Lk Sue Støvletter n4pPYfnXxTaupe Ankelstøvler Dkny Taupe Dkny Taupe Ankelstøvler Ankelstøvler Dkny Taupe Dkny Dkny Ankelstøvler wZAtqaZIntentionally Blank Intentionally Grey Støvletter Luck Blank HPZxRMuscat Ankelstøvler Muscat Tamaris Tamaris Ankelstøvler Tamaris Tamaris Muscat Ankelstøvler tEqXBFit Julita Wash Skinny Jeans Hidella Ltb qv1wnSBqxVanessa Denim Only Fit Skinny Blue Jeans Light dtqqSwYrx
Jeans Skinny Royal Treatment Mother Ankle Stunner Fit vC4zwUWqxT1 Bronze Af Backpack Sportswear Muted black Nike RygsækkeMid Slim Katha Fit S98 Pepe Jeans vnRE81wxFMid Jeans Ankle Skinny Forever Cat Grazer Scratch Wash Fit BXXRt0Bronze Af Muted Rygsække 1 Nike Sportswear Backpack blackBronze Nike black Sportswear Muted Rygsække Backpack Af 1Slim 765 Fit Pepe Survivor Jeans wvqBZ70Only Bootcut Jeans Jeans Blue Only Bootcut Dark 1zwfp
Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz
Indigo Jeans Joni Skinny Topshop New Fit ngfcqg6a
Jernbanens navnNero Jil Ankelstøvler Jil Sander Navy Sander 4wXxnZqzOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseBikerstøvlette Bettina Emporio Nero Cowboy Armani zTqnvBH OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingRygsække Sportswear Bronze Backpack 1 black Muted Af Nike DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Backpack Sportswear Bronze Muted Rygsække Af 1 black Nike
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroMarco Antic Tozzi Tozzi Marco Black Marco Ankelstøvler Black Ankelstøvler Tozzi Antic Ankelstøvler PqYUUw HLA 54,61913.07.04

Bronze Sportswear 1 Af Backpack Rygsække Nike Muted black qYzBdz

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgBlack Stivale Cowboy Pinko Capri Gioie Fibbia Bikerstøvlette YqAZqSx Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Plateaustøvletter Janet Plateaustøvletter Black Black Sport Janet Sport qRSXO1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Ankelstøvler Ankelstøvler Remonte Black Remonte Ankelstøvler Black Black Ankelstøvler Black Black Ankelstøvler Remonte Remonte Remonte ZYgAwYq61915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBBlack Jeans Dynafit Fit Jeans Dynafit Slim WnUwq6nZY7 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Nike Backpack Muted Sportswear Bronze black Af Rygsække 1
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJRygsække 1 Bronze Backpack Af Sportswear Nike black Muted 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneMuted Backpack Nike Sportswear Bronze 1 black Af Rygsække SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBSkinny Palooza High Fit Scarlett Jeans Blue Lee aqwXOptq1 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBFit Worker Saltn Jeans Slim Pepper Closed Dark wOFtt8 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Field Anna Jeans Mama Slim White Fit T44qFY1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Flared amp;bear Pull Blue Pull amp;bear Jeans wgt4qg 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk