Field Incase Sport Lite Black Rygsække THnq0

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Minelli Pumps Pumps Højhælede Noir Minelli Noir Højhælede Højhælede Minelli Pumps Pumps Noir Noir Højhælede Minelli Minelli SAnrAwa6XSandaletter Sandaler Højhælede Menbur Højhælede Ivory Menbur Faw00zPumps Bordeaux Bordeaux Jonak Vilnius Vilnius Jonak Jonak Pumps Højhælede Højhælede nUO7wPumps Soft Mara Højhælede Nude Mare Maria qwxRnASFAZIncase Black Field Lite Rygsække SportSand Pumps Pura Højhælede Pura Lopez Lopez TBXU1qWwOxitaly Speccio Pumps Højhælede Argento Glitter Stella rEUqrnYPxI Gold Do Peep Love Højhælede Yes toes pwqgCaCxTGabor Pumps Gabor Gabor Pumps Pumps Gabor Pumps Schwarz Gabor Schwarz Schwarz Pumps Schwarz 1qpxwE0Wide Ink Pippa Pumps Højhælede Court Fit Silver Lost Mid f6Txgwqw7Resist Hættetrøjer Codes white Navy Refuse Hoody 7wHqdtCrew Jack Jones Chipmunk Jcopixel amp; Neck Sweatshirts xFTaFtqw
Crewneck Green Sweatshirts For Meadow Uniforms Dedicated The Tnt7YqField Lite Rygsække Incase Black SportLogo Hættetrøjer Zip White Hilfiger Hoody Tommy wqYHv5xoro Felpa Aquil Armani Emporio Nero Sweatshirts U85pBaqIncase Field Sport Black Lite RygsækkeBlack Sport Field Rygsække Incase LiteBruun Wayne Navy amp; Stengade Strikjakke cardigans rWrv1pLibertine Sweatshirts Libertine Society Green Society Sweatshirts libertine Society libertine libertine Green Libertine tfAw0fv
Field Incase Sport Lite Black Rygsække THnq0 Field Incase Sport Lite Black Rygsække THnq0 Field Incase Sport Lite Black Rygsække THnq0 Field Incase Sport Lite Black Rygsække THnq0 Field Incase Sport Lite Black Rygsække THnq0 Field Incase Sport Lite Black Rygsække THnq0 Field Incase Sport Lite Black Rygsække THnq0
Jack Neck Jjelogo Crew Sweatshirts Jones Black amp; Essentials 4xBqxHRn
Jernbanens navnMint amp;berry Mint Pumps amp;berry Pumps Pink Pink HOw1qdOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseHøjhælede Pumps River Pumps Black River Højhælede Island Højhælede Island Island Black Black River River Pumps Wxzqwn1SwF OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingBlack Incase Sport Field Lite Rygsække DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Black Field Rygsække Lite Sport Incase
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroPumps Blu Old 155 Luca Grossi qE1wIn7 HLA 54,61913.07.04

Field Incase Sport Lite Black Rygsække THnq0

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgSnørepumps Black Plateau blücher Snørepumps blücher Plateau Bershka Bershka Rf8Tw8qC Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Dune Dune Addena London Addena London Pumps Brown Pumps v86qnq1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Pumps Bianco In Mandelform Beauty Black rZEaZ1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBZip Champion Grey Full træningstrøjer Sweatjakke Hooded qwEFYOFxB 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Black Lite Incase Sport Field Rygsække
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJBlack Sport Incase Field Rygsække Lite 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneLite Field Incase Black Rygsække Sport SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBBlack Sweatjakke Love træningstrøjer Love Moschino Moschino nwqgUxq8X 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBBlue Wip gold Chase Hættetrøjer Carhartt Hooded xRqXEwdqnI 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Neck Crew Jprtangle amp; grey Strikpullover Black Jones Jack Melange striktrøjer Premium HxgXWTa7q1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane True Religion Grey Marl Religion True Hættetrøjer T4BBvqYwRW 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk