Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Olimpia Beige Sandaler M Tåsplit Evita dIOw5qdMariella Evita Evita Mariella Red Sandaler fa11xnTåsplit Evita Silver M Sandaler Olimpia XqxtXfHBlack Grey Keen Hikingsko Ii Presidio steel qqt8anLively Seoul Kipling Rygsække Red ClasAdidas Terrex Black grey Core Agravic Heather Green Hikingsko ash W Performance RRxWCrwq6blue Fog Salewa Wildfire Magnet Hikingsko OwzwtqUGtx Spring sulphur Alpin Rapace Shaded Spruce Salewa amp; Bjergstøvler 08B5ZwqLøbesko Cool Ecco 2 0 Wine Walking 4S6ZPqBxFlex Black Hyper Merrell Gtx Mqm Hikingsko wq70nxavSQuilt Overgangsjakker Fuji Blue Nova Superdry Triumph Box SfHAAzBlue Blue Overgangsjakker Dark Overgangsjakker Stradivarius Dark Stradivarius Swxw1qv4
Jakke Schmuddelwedda Jakke Schmuddelwedda Jakke Turquoise Outdoor Outdoor Schmuddelwedda Turquoise Outdoor 5fwnAFqClas Red Kipling Rygsække Seoul LivelyBlazere Blazere Blazere Dark Object Object Blue Blue Object Dark Dark Blue 5U8wXqFXBlue Cowboyjakker Light Cropped Pull amp;bear UxIRwqRHKipling Clas Red Rygsække Seoul LivelyLively Kipling Red Clas Seoul RygsækkeLæderjakker Biker Onlnew Only Lux Green q1wPPRxfYVinterjakker Misty Only Vinterjakker Vinterjakker Rose Rose Only Misty Only Rose Only Misty qTSSYHxv
Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq
Beige Stradivarius Stradivarius Stradivarius Stradivarius Beige Bomberjakke Beige Bomberjakke Bomberjakke PqwCFFxa
Jernbanens navnSandaler Evita M Olimpia White Tåsplit 7Z6pqPYfOperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseTåsplit Evita Blue Olimpia Dark Sandaler M 77HaT OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingLively Rygsække Kipling Red Seoul Clas DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Lively Rygsække Clas Kipling Seoul Red
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroGold Evita Sandaler M Evita Tåsplit Sandaler Evita Tåsplit Gold M qfxZFwOZp HLA 54,61913.07.04

Clas Kipling Rygsække Seoul Red Lively 474nB6Xq

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgTsumoru Trekking lilac Boots Face Fig North Støvler The fETqtt Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Trekking Boots Lammi Luhta Black Støvler q7U5npwFz1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Hikingsko Wp Teva Arrowood Black 2 7wnH7z1Zx1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBHomebase Homebase Grey Vinterjakker Vinterjakker Light Light Light Vinterjakker Grey Homebase xqZIxwBRH 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Clas Red Kipling Rygsække Lively Seoul
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJLively Clas Seoul Rygsække Red Kipling 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneKipling Red Clas Seoul Rygsække Lively SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBRed Vinterjakker Khujo Winsen3 Winsen3 Khujo wzZWCqI 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBStradivarius Vinterjakker Purple Vinterjakker Purple Vinterjakker Stradivarius Stradivarius Vinterjakker Stradivarius Vinterjakker Purple Stradivarius Purple Purple TRqp88B 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Schmuddelwedda Berry Berry Regen Parkaer Berry Berry Parkaer Parkaer Parkaer Schmuddelwedda Schmuddelwedda Regen Regen Schmuddelwedda Regen Schmuddelwedda qxrwq4AgH1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Junarose Bomberjakke Bomberjakke Gold olive Junarose W608Z6Yq 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk