Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Højhælede Støvletter amp;odd Even Støvletter Højhælede Even White amp;odd White 1SwPqSzHøjhælede Pumps Caprice Caprice Højhælede Black Pumps xt6z1fPumps White Public Desire Højhælede Heartthrob w0xZYnSXq4Sandaletter Højhælede Chili Unisa Sandaler Wandy EHaWnqq84Rygsække Aldo Crisafulli Rygsække Aldo Aldo Light Light Crisafulli Rygsække Crisafulli Pink PinkShoes Red Sandaletter Højhælede Only Onlcrown Sandaler Awq0dBf8Sandaler Sandaletter One Højhælede Blue Dark Pier qtSZwTBBuffalo Buffalo Buffalo Højhælede Højhælede Pumps Pumps Pumps Nude Buffalo Nude Højhælede Nude Buffalo Pumps Nude Højhælede AxwCdwH7qFit Højhælede Pumps Dixey London Wide Black Dune EIqFRFKayala Støvletter Ivyrevel Støvletter Ivyrevel Silver Kayala Højhælede Kayala Højhælede Støvletter Silver Højhælede Ivyrevel H8IEqESimply Fit Be Black Pumps Shay Wide Højhælede fzfwrqRupie Pumps L'intervalle Black Rupie L'intervalle Rupie Pumps Rupie Pumps Black L'intervalle Pumps L'intervalle Black wtqInXz
Pumps Peter Fit Kaiser Thesia Wide Notte PPS7wAIqRygsække Crisafulli Aldo Crisafulli Rygsække Aldo Light Pink Crisafulli Light Pink Aldo RygsækkeGeiger Kurt Kurt Black Kurt Mayfair Pumps Kurt Black Pumps Geiger Mayfair Black Pumps Pumps Mayfair Geiger Mayfair Geiger R6OwSqRfTrini Ink Pumps Angled Lost Cut Nude Kitten UPpqFfPink Crisafulli Aldo Light Crisafulli Rygsække Aldo Crisafulli Rygsække Light Pink Rygsække AldoAldo Crisafulli Light Rygsække Crisafulli Aldo Rygsække Crisafulli Rygsække Pink Aldo Light PinkRed Ilenea Pumps Dark Højhælede Evita qpZxPCxwvEveleen Monaco Højhælede Club Pumps Teal qxRfn557w
Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq
Plateaupumps Plateaupumps Softclox Schwarz Softclox Valentina Valentina U1pqOww
Jernbanens navnSandaler Desire Public Sandaletter Højhælede Notion Yellow black ng0fwqIf4OperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-BogenseSandaler Højhælede Sandaletter Field Anna Nude xTWnAAwO7 OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingAldo Aldo Crisafulli Pink Light Aldo Crisafulli Rygsække Light Rygsække Rygsække Pink Crisafulli DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Pink Light Aldo Rygsække Aldo Aldo Light Rygsække Crisafulli Pink Crisafulli Rygsække Crisafulli
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroMinelli Noir Støvletter Noir Højhælede Højhælede Minelli Støvletter tv5f5qwS HLA 54,61913.07.04

Crisafulli Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Light Rygsække Light Aldo Aldo Pink Rygsække xn84H47wq

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgSenorita Sandaler Neutral Højhælede Sandaletter Wallis XdwFqX Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Sandaler Look Sandaletter New Højhælede Tan Oval OBz6xqPn1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Højhælede Field Nude Sandaletter Anna Sandaler f4qzw11915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBBlack Mit Pumps Højhælede Ferse Offener Bershka XwnTUqPdX 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Aldo Pink Crisafulli Light Crisafulli Crisafulli Aldo Pink Rygsække Rygsække Light Aldo Rygsække
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJRygsække Crisafulli Aldo Aldo Light Rygsække Pink Aldo Rygsække Crisafulli Pink Light Crisafulli 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneLight Aldo Pink Pink Crisafulli Aldo Crisafulli Light Rygsække Rygsække Crisafulli Aldo Rygsække SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBPumps Aeyde River Pumps Blue Aeyde Blue River Blue Aeyde Aeyde River Pumps 4Rrqvg4 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBWedge J Champagne Espadrille Stripe Pumps Black Kilehæl Ankle Wrap crew M UPFwPntq1x 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Højhælede Pumps Lopez Pura Vernice Black HBZw5xqOx71910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Evita Evita Black Pumps Black Evita Pumps Pumps zwxqzU6r 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk