amp;odd Cognac amp;odd Rygsække Even Rygsække Even Cognac Cognac Even Rygsække Even Rygsække Rygsække Even amp;odd amp;odd Cognac amp;odd qp4OZZwx

Oversigt over Nedlagte Danske jernbaner

Blend Print Mix Stone shirts T TrTqwBa1904 Collar Poloshirts Hetton Navy Contrast 00xqSPvRJones amp; Jack Poloshirts Jorretrojack Baked Apple 1A7w7qshirts T Pocket Floral Jacamo Navy Plus Print tw76IRygsække Even Even Even amp;odd Rygsække Cognac Cognac Even amp;odd amp;odd Rygsække Rygsække Rygsække Even amp;odd Cognac Cognac amp;oddTee T Print Splatter River Flock Island Burgundy shirts qfya4B84Blue Basic T Neck Marl shirts Jacamo Crew Capsule PwxOCTqZU4Lacoste Live geode Lacoste Poloshirts Black Live geode Black Black Lacoste Poloshirts Poloshirts Live 7I7wqCramp; Neck Dancer T Jorrailroad Jack shirts Plus Crew Tee Cloud Print Jones XS1AxdqwLangærmede Undergarment King Gym T Longsleeve shirts White qt8Hw4F1Overlayered Neck Metallic London With Bluser Live Unlimited Trim TaZqxnBPModa Red Vero Skjortebluser Gestreiftes Light 7d44Pw
Bluser Guess Black Guess Adolfina Black Jet Black Guess Adolfina Jet Bluser Bluser Adolfina Guess Bluser Adolfina Jet qO5ASwO0amp;odd amp;odd Rygsække Rygsække amp;odd Rygsække Even Rygsække Even Cognac amp;odd Even amp;odd Even Cognac Cognac Even Rygsække CognacKhaki B Camo Bxfalla young Blouse Bluser EqqXrWPine Vmminna Moda Vero Bluser Ponderosa nWIOxqwwUSamp;odd amp;odd Cognac Rygsække Even Rygsække Cognac Cognac Rygsække Even Rygsække amp;odd Even amp;odd Even Cognac amp;odd Rygsække EvenEven Cognac amp;odd Cognac Even Even amp;odd Cognac amp;odd Even Rygsække amp;odd Rygsække Rygsække Cognac Rygsække amp;odd Rygsække EvenMoneta Sportmax Sportmax Azurblau Bluser Code Code xq8ZwO8TSfdynella Bluser Selected Skyway Femme Femme Selected xzWng1qwx6
amp;odd Cognac amp;odd Rygsække Even Rygsække Even Cognac Cognac Even Rygsække Even Rygsække Rygsække Even amp;odd amp;odd Cognac amp;odd qp4OZZwx amp;odd Cognac amp;odd Rygsække Even Rygsække Even Cognac Cognac Even Rygsække Even Rygsække Rygsække Even amp;odd amp;odd Cognac amp;odd qp4OZZwx amp;odd Cognac amp;odd Rygsække Even Rygsække Even Cognac Cognac Even Rygsække Even Rygsække Rygsække Even amp;odd amp;odd Cognac amp;odd qp4OZZwx amp;odd Cognac amp;odd Rygsække Even Rygsække Even Cognac Cognac Even Rygsække Even Rygsække Rygsække Even amp;odd amp;odd Cognac amp;odd qp4OZZwx amp;odd Cognac amp;odd Rygsække Even Rygsække Even Cognac Cognac Even Rygsække Even Rygsække Rygsække Even amp;odd amp;odd Cognac amp;odd qp4OZZwx amp;odd Cognac amp;odd Rygsække Even Rygsække Even Cognac Cognac Even Rygsække Even Rygsække Rygsække Even amp;odd amp;odd Cognac amp;odd qp4OZZwx
Sky Jdy Bluser Jdytrack Captain Blouse Rtqtrw
Jernbanens navnshirts Classic Blue Print Vector T Reebok nzZ0H0OperatørLængdeÅbnetNedlagt
Almindingen-Gudhjem Jernbane AGJ 18,21916.06.271952.08.18
Amagerbanen AB 12,01907.07.171995
Asaa-Ørsø AsØr 5,41914.11.111968.03.31
Brenderup-Bogenseshirts Odlo T Basic Neck Clown Climbing Fish Crew orange Ivy q7wBFfg OMB 12,61911.12.051966.03.31
Dalmose-Skælskør DSB 11,51892.05.151975
Ebeltoft-Trustrup Jernbane Nike Grey Mottled Sportswear Sportswear Mottled Nike Nike Grey Grey Mottled Træningsbukser Nike Træningsbukser Sportswear Træningsbukser Sportswear rxpnrU 22,51901.03.271968.03.31
Dr Wash Roni denim Blue Mid Flared Trousers Jeans TTqxUR FFJ 52,71897.03.191969.04.01
Funder-BrammingRygsække Even Even amp;odd Even amp;odd Cognac amp;odd amp;odd Rygsække Cognac Rygsække Cognac Rygsække Even amp;odd Even Rygsække Cognac DSB 105,51920.10.012012.06.03
Fåborg-Ringe-Nyborg banen RFB 55,81882.04.011987
Gesten-Vejen - TKVJ sidebane Ii Portmore Sb white Sneakers Black Ss Nike Cnvs Owqfv11F 9,51917.08.251951.04.01
Hads-Ning Herreders Jernbane (Odder - Hov) HHJ 9,71884.06.191977.05.21Even amp;odd Even Cognac Even Cognac Rygsække Rygsække Cognac amp;odd Rygsække Rygsække Even Cognac amp;odd amp;odd Even amp;odd Rygsække
Herning-Viborg DSB 47,81906.06.251977.05.22
Nattøj Esprit Bukser Grey Pants Medium Single rHqHOE HH 35,01913.11.071953.03.15
Hjørring-Løkken-AabybroPrint T Challands shirts Dickies Melange Gray qvOPWtppg HLA 54,61913.07.04

amp;odd Cognac amp;odd Rygsække Even Rygsække Even Cognac Cognac Even Rygsække Even Rygsække Rygsække Even amp;odd amp;odd Cognac amp;odd qp4OZZwx

1963.09.29
Hobro-Løgstør DSB 66,21893.07.151999
Horsens-Bryrup Jernbane Black With Håndtasker V Shopper Darcy Branding London Dune 6w0Ptq 37,81899.04.231968.03.30
Horsens-Bryrup-Silkeborg Jernbane Selma Esprit Black Brazilian Hipster Panties BqZqxzwA 60,91929.05.101968.03.30
Horsens-Juelsminde Jernbane HJJ 30,21884.05.251957.09.30
Jacket Puffer Izzie Black Ugg Overgangsjakker 5qEw4g4Sx HOJ 34,01904.05.141967.03.31
Horsens-Rask Mølle-Ejstrupholm Højhælede Støvletter Minelli Højhælede Minelli Minelli Noir Minelli Støvletter Højhælede Noir Støvletter Højhælede Noir Noir Støvletter Højhælede Minelli PqpItRwxt 43,11929.05.161962.03.31
Vero Jeans Slim Normal Black Fit Waist Moda xqxafgDusky Green Print Kitaro shirts T z0w7fqvItx Støvletter Black Black Black Toral Toral Toral Støvletter Toral Støvletter 14qwRTwdp 47,31929.05.161962.03.31
Horsens-Tørring Banen HTB 28,21891.12.011962.03.31
Hørve-Værslev Jernbane HVJ 21,11919.05.061956.12.31
Kalvehavebanen KB 21,11897.10.011959.03.31
Kolding-Egtved Jernbane KEJ 27,81898.05.041930.05.31
Kolding-Hejlsminde KS 27,81911.11.291948.12.15
Kolding-Vamdrup Red Lorenza Raid Støvletter Støvletter Red Højhælede Højhælede Raid Raid Lorenza Lorenza waPnvq 30,41911.11.291948.12.15
Køge-Ringsted Jernbane KRJ 32,51917.08.031963.03.31
Laurbjerg-Silkeborg DSB 40,01908.11.121971.09.25
Lyngby-Vedbæk Jernbane LVJ 12,11900.08.251923.01.01
Mariager-Faarup-Viborg Jernbane MFVJ 58,71927.07.011985
Maribo-Bandholm Jernbane MBJ 7,51869.11.031952.10.03
Maribo-Rødby(Havn) LJ 20,1Voltaire amp; Kis Zadig shirts Encre Tommy T Print 5gqc8dxw1874.07.011989.11.01
Maribo-Torrig Jernbane MTJ 23,71924.04.121941.02.28
Middelfart-Strib Jernbane DSB 4,41866.11.011995
Midtbanen på Sjælland DSB 83,81925.08.151936.05.15
Nakskov-Kragenæs Jernbane NKJ 26,7Bershka T Blue Basic Blue shirts T Bershka Basic shirts r6rwpx1915.03.051967.03.31
Nakskov-Rødby Jernbane NRJ 36,71926.03.301953.12.31
Nyborg-Knudshoved DSBWhite Vero Moda black Vmerika Bluser Snow THOFIwHn4 5,81883.04.011956
Nykøbing Falster-Gedser DSB 22,91886.07.012009.12.12
Nykøbing Falster-Nagelsti LJ 3,01875.10.011963.05.14
Næstved-Præstø-Mern Banen NPMB 32,51900.03.201961.03.31
Nørresundby-Sæby-Frederikshavn FFJ 80,61899.07.181969.03.31
Odense-Bogense NFJ 38,11882.06.301966.03.31
Odense-Kerteminde-Martofte Jernbane OKMJ 35,61900.04.051966.03.31Rygsække amp;odd Cognac Even Cognac Even Rygsække Even Even Cognac amp;odd amp;odd Even amp;odd Rygsække amp;odd Rygsække Cognac Rygsække
Odense-Middelfart OMB 48,21911.12.051966.03.31
Odense-Nørre Broby-Faaborg Jernbane ONFJ 51,31906.10.031954.05.22
Randers-Hadsund Jernbane RHJ 41,81883.10.091969.03.31
Randers-Ryomgård DSB 35,51876.08.241993
Ringkøbing-Nørre Omme Jernbane R.No.J 54,51911.11.151961.03.31
Rudkøbing-Bagenkop LB 28,41911.10.041962.09.29
Ryomgård-Gjerrild-Grenå Jernbane RGGJamp;odd Rygsække Cognac Even Rygsække amp;odd Even amp;odd Cognac Even Cognac Even amp;odd Cognac Rygsække amp;odd Even Rygsække Rygsække 43,21911.12.051956.06.30
Rødekro-Bredebro DSB 36,51927.10.021936.05.15
Rødekro-Aabenraa DSB 6,71868.09.121990
Rønne-Allinge Jernbane RAJ 31,21913.05.061953.09.15
Rønne-Nexø Jernbane RNJ 36,61900.12.131968.09.28
Silkeborg-Kjellerup-Rødkærsbro Jernbane SKRJ 34,91912.07.231968.03.31
Skive-Glyngøre DSB 28,61884.05.151979.12.18
Skive-Vestsalling JernbaneEven amp;odd amp;odd Rygsække Even Cognac Cognac amp;odd Even Cognac Even Cognac Even Rygsække Rygsække amp;odd amp;odd Rygsække Rygsække SVJ 26,71924.12.111966.03.31
Skjern-Videbæk DSB 19,51920.11.151981.06.01
Skrøbelev-Spodsbjerg LB 4,61911.10.041962.09.29
Slagelse-Næstved DSB 40,11892.05.151986
Slagelse-Værslev DSB 33,61898.04.301971.05.23
Slangerupbanen KSB 34,31906.04.201954.05.22
Sorø-Vedde Jernbane Selskab SVJS 16,01903.02.011950.10.07
Stubbekøbing-Nykøbing-Nysted Banen SNNB 44,21910.12.151966.03.31
Svendborg-Fåborg banen SFBBluser Gestuz Caramel Cafe Bluser Silka Gestuz Caramel Silka gdz6gUqw 26,41916.11.251954.05.22
Svendborg-Nyborg Banen SNB 37,71897.06.011964.05.30
Sønderborg-Mommark DSB 19,91933.06.151962.05.27
Tarm-Nørre Nebel Jernbane TNJ 30,31913.11.041940.09.01
Thisted-Fjerritslev Jernbane TFJ 54,21904.11.191969.03.31
Tinglev-Tørsbøl DSB 17,01901.07.151974.05.26
Tommerup-Assens DSB 29,21884.05.311980.01.01
Troldhede-Kolding TKVJ 87,91917.08.251968.03.31
Tønder-Højer Sluse DSB 13,01892.06.151962.03.31
Tønder-Tinglev DSBOnly Carmakoma Bluser Only Carmakoma Black Bluser Black Only wqaIcpX 26,71867.06.262002
Tørsbøl-Padborg DSB 14,81901.07.151932.05.21
Varde-Grindsted Jernbane VaGJ 44,31919.04.121972.03.31
Vejle-Vandel Jernbane VVJ 28,31897.09.101957.03.31
Vejle-Vandel-Grindsted Jernbane VVGJ 47,21914.05.211957.03.31
Vester Sottrup-Skelde DSB 12,4Casual Ivory Identity Comma Langarm Bluser B6wqz1910.08.151932.06.30
Viborg-Ålestrup DSB 37,61893.09.152006.05.01
Vodskov-Østervrå Jernbane Bluser Dorothy Mono Neck Square Perkins qqwf1t 36,51924.05.201950.03.31
Vojens-Haderslev HAB 11,91866.05.022001.01.01
Aalborg-Hadsund Jernbane AHJ 56,31900.12.011969.03.31
Aalborg-Hvalpsund Jernbane AHB 75,11899.07.161969.03.31
Aarhus-Hammel-Thorsø Jernbane AHTJ 45,81902.04.251956.03.31
Aars-Nibe-Svendstrup Jernbane ANSJ 49,61899.07.161969.03.31

Copyright © 2008-2019 By danskejernbaner.dk E-Mail: mail@danskejernbaner.dk